O Copy krmítku

O čem je Copy krmítko

O všem. Původně jsem chtěla založit blog, na kterém bych psala hlavně o svých copywriterských postřezích. Nakonec jsem ale zjistila, že to mě vlastně vůbec nebaví tolik, jako sdílet s vámi svoje úvahy o tom, co mě zrovna cvrnkne do nosu. A tak se stalo. Blog jsem založila na začátku roku 2018 a od té doby sem (někdy více, jindy méně) pravidelně píšu.

Kdo jsem

Jsem Nikola a píšu na Copy krmítko. Jsem v tom zvláštním věku mezi 20 a 30 lety (pravda, už spíš ke 30), kdy ještě tak nějak visíte mezi “jsem moc mladý” a pozvolně přecházíte od “jsem mladý” k “ještě nejsem tak starý”.

Jaká jsem

Hm. Myslím, že jsem od spousty věcí trochu. Tak třeba:

 1. Bloger pro mé přátele, kamarády, rodinu a známé. Občas se na tento blog podívá sice i nějaká zbloudilá duše z hlubin internetu, ale většinou si mé články čtou lidé z mého okolí. Je to tak nějak podivně uklidňující, že jim nejsem jedno. A že mají chuť si moje povídání přečíst i potom, co se mnou stráví třeba 8 hodin v kanceláři 🙂
 2. Muzikální duše. Od svých 13 let jsem chodila do sboru a s touto kariérou sekla teprve nedávno. Pevně doufám, že ne nadobro. Osobně si myslím, že to je spíš pauza, než přijde něco nového.
 3. Ekolog. Snažím se být šetrná k přírodě tam, kde to jde a kde na to mám – síly, odhodlání i finance. Jsem v pokušení vytvořit si spešl blog o eko věcech. Uvidíme.
 4. Čtenář. Knížky můžu. Hodně.
 5. Harry Potter člověk. Nikdy není dost Harryho Potter, nikdy!
 6. Hodně velký jedlík. Pizzaaaaaaaaaaaa.
 7. Netflixový maniak. Kdybych měla vyjmenovat všechny seriály, které jsem kdy viděla (nejenom na Netflixu), tak budu mluvit tak měsíc vkuse.
 8. Markeťák. Pracuji v marketingové agentuře, kde se starám o naše sociální sítě, píšu na blog, piluju texty na našem webu a organizuju akce pro nás i veřejnost.
 9. Žena jednoho skvělého muže.
 10. Nadšená cestovatelka. Mám toulavé boty. Někdy až moc.
 11. Čerstvě nadšenec do Fly jógy. Snad mi to vydrží co nejdéle.
Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram